O firmie

Obecnie firma specjalizuje się w dorabianiu i kodowaniu wszelkiego rodzaju kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem oraz mieszkaniowych  Yale, podklamkowych, sejfowych i nietypowych. Większość usług wykonujemy na poczekaniu. Dotyczy to kluczy zarówno nacinanych jak i grawerowanych czy nawiercanych. Gwarancja jakości wykonania usługi i zadowolenie klienta to podstawa i priorytet w moim zakładzie.

Zakład istnieje i świadczy usługi  zegarmistrzowskie od 1980 roku do obecnej chwili. Od 1990r poszerzona branża o dorabianie kluczy mieszkaniowych i następnie od roku 2000 r. wykonuje usługi kodowania, programowania kluczyków z immobilizerem do samochodów, motocykli i skuterów. Obecnie priorytetową usługą w moim zakładzie jest programowanie, kodowanie kluczy i pilotów oraz naprawa kluczyków z pilotami do wszelkich marek samochodów i bram.

Usługi są świadczone z zegarmistrzowską precyzją  specjalistycznym markowym sprzętem, co potwierdzają opinie moich klientów na aukcjach allegro, Google i innych portalach. 

Zobacz opinie – kliknij poniżej link.  

Zobacz opinie!!!

Zajmuję się też drobnym handlem, zegarkami i militariami.

U mnie w zakładzie można kupić tanie zegarki kwarcowe i zegarki markowe mechaniczne używane,oraz antyki.

Sprzedaje też wiatrówki  karabinki pneumatyczne i PCP, pistolety na CO2  bez pozwolenia do 17J, pistolety gazowe do samoobrony na pojemnik gazu pieprzowego, gazy pieprzowe wszelkiego rodzaju, śruty do wiatrówek, wyciory, smary, oleje w sprayu, itp.

 

 Zdjęcie przedstawiające mój zakład:

NAPISZ DO MNIE!!!